• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja na studia podyplomowe

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Inżynieria drogowa

Szczegóły
Kod P_ID
Jednostka organizacyjna Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
Kierunek studiów Inżynieria drogowa
Forma studiów Niestacjonarne
Poziom kształcenia Podyplomowe
Wymagany dokument
  • Wykształcenie wyższe
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (29.06.2022 00:00 – 30.09.2022 23:59)

Adresaci, do których skierowana jest oferta studiów podyplomowych

Studia podyplomowe Inżynieria Drogowa są adresowane głównie do osób z wykształceniem wyższym niedrogowym, posiadających dyplom licencjata, inżyniera, magistra, magistra inżyniera, pracującym w przedsiębiorstwach i instytucjach drogowych i mającym ukończone studia o profilu niedrogowym.

Cel studiów

Celem studiów podyplomowych jest przekazanie podstawowych informacji z zakresu inżynierii drogowej inżynierom, osobom pracującym w przedsiębiorstwach i instytucjach drogowych, mającym ukończone studia o profilu niedrogowym.

Ukończenie studiów podyplomowych Inżynieria Drogowa w proponowanym zakresie tematycznym zapewni podniesienie kwalifikacji osobom zajmującym się zawodowo tematyką drogową.

Absolwenci studiów podyplomowych uzyskują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych o profilu drogowym.

Czas trwania

Zajęcia trwają 2 semestry (224 godziny zajęć) i prowadzone są w systemie zaocznym (w sumie jest 16 zjazdów w soboty i w niedziele, po 8 zjazdów na każdy semestr).

W semestrze 1 jest realizowane 114 godzin zajęć, a w semestrze 2 jest realizowane 110 godzin zajęć. 

W sobotę jest realizowane więcej zajęć i jest zawsze półgodzinna przerwa obiadowa. Zajęcia w soboty trwają z reguły do godziny 16-17. W niedzielę zajęcia trwają do godz. 13.

Zajęcia przewidziane w ramach studiów podyplomowych odbywać się będą w salach wykładowych WBiA ZUT w Szczecinie al. Piastów 50.